Opravy, úpravy a renovace palubních desek Dodge

Zaměřujeme se na opravy a renovace, repas palubních desek Dodge systému SRS (Supplemental Restraint System po vystřelení airbagu). Opravy palubních desek Dodge provádíme jako jedni z mála na trhu z originálních materiálů, které jsou používány v automobilovém průmyslu.

Opravujeme, repasujeme jak kožené palubní desky Dodge, tak palubní desky Dodge potažené umělým povrchem. Každá palubní deska Dodge po opravě dostane originální a původní logo AIRBAG.

Umíme opravit až 95% poškozených palubních desek Dodge. Palubním deskám Dodge navracíme jejich původní vzhled i funkčnost, případně je dokážeme upravit dle přání zákazníka, možná je například změna barvy povrchu, materiálu palubní desky Dodge. Palubní desky Dodge jsou potažené novým originálním materiálem z prvovýroby při teplotě 600C, a proto odolávají teplotám a v letě se neodlepuji.

Palubní deska Dodge

Palubní deska Dodge

Palubní desky Dodge

Logo Dodge

Dodge Challenger, Dodge Durango, Dodge Challenger Hellcat, Dodge Charger Hellcat, Dodge Ram, Dodge Ram 1500

Opravy palubních desek
Galerie oprav palubních desek Dodge

Airbag - bezpečnostní součást palubní desky Dodge

Základní a nejdůležitějším prvkem palubní desky Dodge není rádio, ani ventilace, ani shránky pro nějaké nepotřebné věci ale pro bezpečnbostní systém auta v podobě airbagu.

Při aktivaci airbagu dojde v palubní desce Dodge k porušení krytu airbagu na předem určených místech. Náš tým dokáže opravit a renovovat palubní desky Dodge po vystřelení vaku airbagu z palubní desky auta.
Po nehodě a aktivaci airbagů již nemusíte pořizovat originální díly, které jsou finančně nákladné. Pro opravu, repas palubní desky Dodge použijeme vaši původní palubní desku (originál, se sériovým číslem VIN, rokem výroby, atd…) a vyhnete se tak při případném prodeji auta možným spekulacím o poskládání auta z více částí dílu.

Důrazně upozorňujeme, že provádíme pouze opravu palubní desky. Ke správné funkci případně dále namontovaného airbagu je potřeba odborného zapojení k řídící jednotce (kabeláží, čidly), která vytváří jeden funkční celek. Nesprávně zapojený airbag automobilu může vést k nesprávné funkci airbagu.

AIRBAGY.COM

Opravené a převinuté bezpečnostní pásy

Vělopolí 96
739 59

tel: +420 792 372 413
e-mail: info@airbagy.com

logo airbagy.com       logo ridici-jednotky.cz       logo bezpecnostni-pasy.cz       logo palubni-deska.cz       logo airbagy-com.sk

IČ: 73193879
Firma je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001

Číslo konta 1727953309/0800
IBAN: CZ3608000000001727953309
SWIFT/BIC: GIBACZPX

Nejsme plátci DPH


Tvorba webových stránek a prezentací Třinec
Designed by: DPwebdesign.cz Images by: DPwebdesign.cz