Opravy, úpravy a renovace palubních desek Hyundai

Zaměřujeme se na opravy a renovace, repas palubních desek Hyundai systému SRS (Supplemental Restraint System po vystřelení airbagu). Opravy palubních desek Hyundai provádíme jako jedni z mála na trhu z originálních materiálů, které jsou používány v automobilovém průmyslu.

Opravujeme, repasujeme jak kožené palubní desky Hyundai, tak palubní desky Hyundai potažené umělým povrchem. Každá palubní deska Hyundai po opravě dostane originální a původní logo AIRBAG.

Umíme opravit až 95% poškozených palubních desek Hyundai. Palubním deskám Hyundai navracíme jejich původní vzhled i funkčnost, případně je dokážeme upravit dle přání zákazníka, možná je například změna barvy povrchu, materiálu palubní desky Hyundai. Palubní desky Hyundai jsou potažené novým originálním materiálem z prvovýroby při teplotě 600C, a proto odolávají teplotám a v letě se neodlepuji.

Palubní deska Hyundai

Palubní deska Hyundai

Palubní desky Hyundai

Logo Hyundai

Hyundai i10, Hyundai i20, Hyundai i30, Hyundai i30N, Hyundai Kona, Hyundai Kona Hybrid, Hyundai Kona Electric, Hyundai Tucson, Hyundai Nexo, Hyundai Santa Fe, Hyundai IONIG

Opravy palubních desek
Galerie oprav palubních desek Hyundai

Airbag - bezpečnostní součást palubní desky Hyundai

Základní a nejdůležitějším prvkem palubní desky Hyundai není rádio, ani ventilace, ani shránky pro nějaké nepotřebné věci ale pro bezpečnbostní systém auta v podobě airbagu.

Při aktivaci airbagu dojde v palubní desce Hyundai k porušení krytu airbagu na předem určených místech. Náš tým dokáže opravit a renovovat palubní desky Hyundai po vystřelení vaku airbagu z palubní desky auta.
Po nehodě a aktivaci airbagů již nemusíte pořizovat originální díly, které jsou finančně nákladné. Pro opravu, repas palubní desky Hyundai použijeme vaši původní palubní desku (originál, se sériovým číslem VIN, rokem výroby, atd…) a vyhnete se tak při případném prodeji auta možným spekulacím o poskládání auta z více částí dílu.

Důrazně upozorňujeme, že provádíme pouze opravu palubní desky. Ke správné funkci případně dále namontovaného airbagu je potřeba odborného zapojení k řídící jednotce (kabeláží, čidly), která vytváří jeden funkční celek. Nesprávně zapojený airbag automobilu může vést k nesprávné funkci airbagu.

AIRBAGY.COM

Opravené a převinuté bezpečnostní pásy

Vělopolí 96
739 59

tel: +420 792 372 413
e-mail: info@airbagy.com

logo airbagy.com       logo ridici-jednotky.cz       logo bezpecnostni-pasy.cz       logo palubni-deska.cz       logo airbagy-com.sk

IČ: 73193879
Firma je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001

Číslo konta 1727953309/0800
IBAN: CZ3608000000001727953309
SWIFT/BIC: GIBACZPX

Nejsme plátci DPH


Tvorba webových stránek a prezentací Třinec
Designed by: DPwebdesign.cz Images by: DPwebdesign.cz