Opravy, úpravy a renovace palubních desek Mini Cooper

Zaměřujeme se na opravy a renovace, repas palubních desek Mini Cooper systému SRS (Supplemental Restraint System po vystřelení airbagu). Opravy palubních desek Mini Cooper provádíme jako jedni z mála na trhu z originálních materiálů, které jsou používány v automobilovém průmyslu.

Opravujeme, repasujeme jak kožené palubní desky Mini Cooper, tak palubní desky Mini Cooper potažené umělým povrchem. Každá palubní deska Mini Cooper po opravě dostane originální a původní logo AIRBAG.

Umíme opravit až 95% poškozených palubních desek Mini Cooper. Palubním deskám Mini Cooper navracíme jejich původní vzhled i funkčnost, případně je dokážeme upravit dle přání zákazníka, možná je například změna barvy povrchu, materiálu palubní desky Mini Cooper. Palubní desky Mini Cooper jsou potažené novým originálním materiálem z prvovýroby při teplotě 600C, a proto odolávají teplotám a v letě se neodlepuji.

Palubní deska Mini Cooper

Palubní deska Mini Cooper

Palubní desky Mini Cooper

Logo Mini Cooper

MINI Cooper, MINI One, MINI Cooper, MINI Cooper S

Opravy palubních desek
Galerie oprav palubních desek Mini Cooper

Airbag - bezpečnostní součást palubní desky Mini Cooper

Základní a nejdůležitějším prvkem palubní desky Mini Cooper není rádio, ani ventilace, ani shránky pro nějaké nepotřebné věci ale pro bezpečnbostní systém auta v podobě airbagu.

Při aktivaci airbagu dojde v palubní desce Mini Cooper k porušení krytu airbagu na předem určených místech. Náš tým dokáže opravit a renovovat palubní desky Mini Cooper po vystřelení vaku airbagu z palubní desky auta.
Po nehodě a aktivaci airbagů již nemusíte pořizovat originální díly, které jsou finančně nákladné. Pro opravu, repas palubní desky Mini Cooper použijeme vaši původní palubní desku (originál, se sériovým číslem VIN, rokem výroby, atd…) a vyhnete se tak při případném prodeji auta možným spekulacím o poskládání auta z více částí dílu.

Důrazně upozorňujeme, že provádíme pouze opravu palubní desky. Ke správné funkci případně dále namontovaného airbagu je potřeba odborného zapojení k řídící jednotce (kabeláží, čidly), která vytváří jeden funkční celek. Nesprávně zapojený airbag automobilu může vést k nesprávné funkci airbagu.

AIRBAGY.COM

Opravené a převinuté bezpečnostní pásy

Vělopolí 96
739 59

tel: +420 792 372 413
e-mail: info@airbagy.com

logo airbagy.com       logo ridici-jednotky.cz       logo bezpecnostni-pasy.cz       logo palubni-deska.cz       logo airbagy-com.sk

IČ: 73193879
Firma je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001

Číslo konta 1727953309/0800
IBAN: CZ3608000000001727953309
SWIFT/BIC: GIBACZPX

Nejsme plátci DPH


Tvorba webových stránek a prezentací Třinec
Designed by: DPwebdesign.cz Images by: DPwebdesign.cz