Opravy, úpravy a renovace palubních desek Mitsubishi

Zaměřujeme se na opravy a renovace, repas palubních desek Mitsubishi systému SRS (Supplemental Restraint System po vystřelení airbagu). Opravy palubních desek Mitsubishi provádíme jako jedni z mála na trhu z originálních materiálů, které jsou používány v automobilovém průmyslu.

Opravujeme, repasujeme jak kožené palubní desky Mitsubishi, tak palubní desky Mitsubishi potažené umělým povrchem. Každá palubní deska Mitsubishi po opravě dostane originální a původní logo AIRBAG.

Umíme opravit až 95% poškozených palubních desek Mitsubishi. Palubním deskám Mitsubishi navracíme jejich původní vzhled i funkčnost, případně je dokážeme upravit dle přání zákazníka, možná je například změna barvy povrchu, materiálu palubní desky Mitsubishi. Palubní desky Mitsubishi jsou potažené novým originálním materiálem z prvovýroby při teplotě 600C, a proto odolávají teplotám a v letě se neodlepuji.

Palubní deska Mitsubishi

Palubní deska Mitsubishi

Palubní desky Mitsubishi

Logo Mitsubishi

Mitsubishi Lancer, Mitsubishi Eclipse, Mitsubishi Evo, Mitsubishi ASX, Mitsubishi Outlander, Mitsubishi L200, Mitsubishi Pajero, Mitsubishi Lancer

Opravy palubních desek
Galerie oprav palubních desek Mitsubishi

Airbag - bezpečnostní součást palubní desky Mitsubishi

Základní a nejdůležitějším prvkem palubní desky Mitsubishi není rádio, ani ventilace, ani shránky pro nějaké nepotřebné věci ale pro bezpečnbostní systém auta v podobě airbagu.

Při aktivaci airbagu dojde v palubní desce Mitsubishi k porušení krytu airbagu na předem určených místech. Náš tým dokáže opravit a renovovat palubní desky Mitsubishi po vystřelení vaku airbagu z palubní desky auta.
Po nehodě a aktivaci airbagů již nemusíte pořizovat originální díly, které jsou finančně nákladné. Pro opravu, repas palubní desky Mitsubishi použijeme vaši původní palubní desku (originál, se sériovým číslem VIN, rokem výroby, atd…) a vyhnete se tak při případném prodeji auta možným spekulacím o poskládání auta z více částí dílu.

Důrazně upozorňujeme, že provádíme pouze opravu palubní desky. Ke správné funkci případně dále namontovaného airbagu je potřeba odborného zapojení k řídící jednotce (kabeláží, čidly), která vytváří jeden funkční celek. Nesprávně zapojený airbag automobilu může vést k nesprávné funkci airbagu.

AIRBAGY.COM

Opravené a převinuté bezpečnostní pásy

Vělopolí 96
739 59

tel: +420 792 372 413
e-mail: info@airbagy.com

logo airbagy.com       logo ridici-jednotky.cz       logo bezpecnostni-pasy.cz       logo palubni-deska.cz       logo airbagy-com.sk

IČ: 73193879
Firma je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001

Číslo konta 1727953309/0800
IBAN: CZ3608000000001727953309
SWIFT/BIC: GIBACZPX

Nejsme plátci DPH


Tvorba webových stránek a prezentací Třinec
Designed by: DPwebdesign.cz Images by: DPwebdesign.cz