Opravy, úpravy a renovace palubních desek Toyota

Zaměřujeme se na opravy a renovace, repas palubních desek Toyota systému SRS (Supplemental Restraint System po vystřelení airbagu). Opravy palubních desek Toyota provádíme jako jedni z mála na trhu z originálních materiálů, které jsou používány v automobilovém průmyslu.

Opravujeme, repasujeme jak kožené palubní desky Toyota, tak palubní desky Toyota potažené umělým povrchem. Každá palubní deska Toyota po opravě dostane originální a původní logo AIRBAG.

Umíme opravit až 95% poškozených palubních desek Toyota. Palubním deskám Toyota navracíme jejich původní vzhled i funkčnost, případně je dokážeme upravit dle přání zákazníka, možná je například změna barvy povrchu, materiálu palubní desky Toyota. Palubní desky Toyota jsou potažené novým originálním materiálem z prvovýroby při teplotě 600C, a proto odolávají teplotám a v letě se neodlepuji.

Palubní deska Toyota

Palubní deska Toyota

Palubní desky Toyota

Logo Toyota

Toyota Avensis, Toyota Auris, Toyota Aygo, Toyota FJ Cruiser, Toyota Hi-Lux, Toyota Land Cruiser, Toyota Majesta, Toyota Prius, hybrid, Toyota RAV4 EV, Toyota RAV4, Toyota Tundra

Opravy palubních desek
Galerie oprav palubních desek Toyota

Airbag - bezpečnostní součást palubní desky Toyota

Základní a nejdůležitějším prvkem palubní desky Toyota není rádio, ani ventilace, ani shránky pro nějaké nepotřebné věci ale pro bezpečnbostní systém auta v podobě airbagu.

Při aktivaci airbagu dojde v palubní desce Toyota k porušení krytu airbagu na předem určených místech. Náš tým dokáže opravit a renovovat palubní desky Toyota po vystřelení vaku airbagu z palubní desky auta.
Po nehodě a aktivaci airbagů již nemusíte pořizovat originální díly, které jsou finančně nákladné. Pro opravu, repas palubní desky Toyota použijeme vaši původní palubní desku (originál, se sériovým číslem VIN, rokem výroby, atd…) a vyhnete se tak při případném prodeji auta možným spekulacím o poskládání auta z více částí dílu.

Důrazně upozorňujeme, že provádíme pouze opravu palubní desky. Ke správné funkci případně dále namontovaného airbagu je potřeba odborného zapojení k řídící jednotce (kabeláží, čidly), která vytváří jeden funkční celek. Nesprávně zapojený airbag automobilu může vést k nesprávné funkci airbagu.

AIRBAGY.COM

Opravené a převinuté bezpečnostní pásy

Vělopolí 96
739 59

tel: +420 792 372 413
e-mail: info@airbagy.com

logo airbagy.com       logo ridici-jednotky.cz       logo bezpecnostni-pasy.cz       logo palubni-deska.cz       logo airbagy-com.sk

IČ: 73193879
Firma je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001

Číslo konta 1727953309/0800
IBAN: CZ3608000000001727953309
SWIFT/BIC: GIBACZPX

Nejsme plátci DPH


Tvorba webových stránek a prezentací Třinec
Designed by: DPwebdesign.cz Images by: DPwebdesign.cz